Direktion

Carsten Sørensen
Adm. Direktør
22 49 96 93
Carsten@csmal.dk

Line Sjørup
Direktør
22 49 96 90
line@csmal.dk

Administration

Kate Nikkel
Administration
87 27 37 31
Kate@csmal.dk

Susanne Møller
Administration
87 27 37 39
Susanne@csmal.dk

Majken Dahl Andersen
Administration
87 27 37 30
Majken@csmal.dk

Margit Svendsen
Bogholder
87 27 37 34
Margit@csmal.dk

Bo Sørensen
Beregner
22 49 96 99
Bos@csmal.dk

Marianne Jensen
Kontorelev
86 60 00 33
Marianne@csmal.dk

 

Viborg

John Rohde
Viborg Byggeri/Konduktør
22 49 96 96
Rohde@csmal.dk

Hanne Rolighed
Viborg Flytte Lejligheder/Konduktør
91 33 06 65
Hanne@csmal.dk

Sprøjteværksted Viborg

John Kjeldsen
Sprøjteværksted
22 49 08 54

Lak@csmal.dk

Torben Vick
Sprøjteværksted
22 49 08 54

Aalborg

Natalie Nielsen
Aalborg Byggeri/Konduktør
22 49 96 97
Natalie@csmal.dk

Lars Ganderup
Aalborg Byggeri/Konduktør
22 49 96 94
Lars@csmal.dk

Henriette Grabe
Aalborg Flytte Lejligheder/Konduktør
22 49 96 92
Grabe@csmal.dk

Århus/Herning

Allan Markussen
Aarhus Byggeri/Konduktør
91 33 06 62
Allan@csmal.dk

Værksted/Lager

Jan Paarman / Aalborg
Lager & Kørsel
41 33 48 99
Aalborg@csmal.dk

Anders Møller / Århus
Lager & Kørsel
91 33 06 58
Aarhus@csmal.dk

Henrik Jacobsen / Viborg
Lager & Kørsel
91 33 06 84
Bjerringbro@csmal.dk

Peter Pedersen / Viborg
Lager & Kørsel
22 49 96 95
Peter@csmal.dk

Chivas
Security

FAKTURA

OBS: Spørgsmål til faktura sendes til faktura@csmal.dk

  • Kontaktoplysninger

    Viborg | tlf: 86 60 00 33

    Aalborg | tlf: 98 92 00 33

    Risskov | tlf: 22 49 96 90

    Herning | tlf: 91 33 06 62

  • Sociale Medier



  • Website af Webman.dk

  • Om Malerfirmaet

    Malerfirmaet blev etableret i 1989 af malermester Carsten Sørensen og beskæftiger nu i alt 170 mand.