Livøvej 4, 8800 Viborg

Tlf.: 86 60 00 33
Mail: post@csmal.dk

Man-tors 07.00 – 15.30
Fredag 07.00 – 12.30

Find vej
Mossøvej 2, lok K, 8240 Risskov

Tlf.: 22 49 96 90
Mail: post@csmal.dk

Man-tors 07.00 – 15.30
Fredag 07.00 – 12.30

Find vej
Lad os males ved…

Ring eller skriv til os – vi er her for det samme.

Du skal være SÅ velkommen!

Carsten Sørensen

Administrerende direktør & Tilbudsansvarlig

Tlf. 22 49 96 93
Mail: Carsten@csmal.dk

Sven Erik Larsen

Økonomi- & administrationschef

Tlf. 87 27 37 31
Mail: Sel@csmal.dk

Majken Dahl Andersen

Administration

Tlf. 87 27 37 30
Mail: Majken@csmal.dk

John Rohde

Konduktør

Tlf. 22 49 96 96
Mail: Rohde@csmal.dk

Line Sjørup

Servicechef & Konduktør

Tlf. 22 49 96 90
Mail: Line@csmal.dk

Ilars Koleda

Konduktør

Tlf. 52 90 86 20
Mail: Ilars@csmal.dk

Jane Nørgaard

Konduktør

Tlf. 22 49 96 88
Mail: Jane@csmal.dk

Christian Madsen

Beregner

Tlf. 22 49 96 99
Mail: Chr@csmal.dk

Hanne Skov

Konduktør

Tlf. 22 49 96 97
Mail: Hannes@csmal.dk

Tommy Madsen

Lager & Kørsel

Tlf. 22 49 96 95
Mail: Viborg@csmal.dk

John Kjeldsen

Sprøjteværksted

Tlf. 22 49 08 54
Mail: Lak@csmal.dk

Marlene Offersen

Kontorelev

Tlf. 22 49 96 92
Mail: Marlene@csmal.dk